Bez Çanta

Bez Çanta çevreye duyarlı ham maddelerden üretilen dayanıklı ve sağlıklı bir ambalaj ürünüdür. Baskılı ve baskısız olarak üretimleri mevcut olup, kullanım yönünden dayanıklı, marka açısından da etkili bir promosyon ürünüdür.

Bez çantalar nonwoven kumaştan üretilmektedir, maliyeti uygun olup, kaliteli ve geri dönüştürülebilir özelliği bulunmaktadır, bakterilere karşı oldukça etkilidir. Tela bez çantalar özellikle promosyon amaçlı çantalar, önlükler ve koruyucu kılıflar için de oldukça fazla tercih edilmektedir.

Ham bez çantalar ise Amerikan bezi olarak bilinen ve beyazlatma işlemi uygulanmayan bir kumaş türüdür. Bu kumaşta tel adedi temel alınarak 46 tel, 52 tel kumaş kullanılmaktadır.

Bez Çantanın avantajları

Doğa için doğa dostu bez çanta kullanın

TEMA BEZ ÇANTA

 • %100 Doğaya Dönüşümlü

  Bez Çantalar çevreye duyarlı ham maddelerden üretilerek, %100 geri dönüştürülebilir özelliği ile tamamen doğa ile dost bir ambalaj ürünüdür.

 • Kansorejen Madde İçermez, Sağlıklıdır

  Antibakteriyel özelliğe sahip olup, kansorejen madde içermemesi de en büyük özelliklerinden biridir. Üretiminde kimyasal olarak hiçbir maddeyi barındırmadığı için insan sağlığını olumsuz olarak etkileyen herhangi bir sebeple ortaya çıkmamaktadır.

 • Uzun Özmürlü & Etkili bir Promosyon Ürünü

  Baskılı ve baskısız olarak üretimleri mevcut olup, kullanım yönünden dayanıklı, markanız açısından da etkili bir promosyon ürünüdür.

 • Geniş Bir Kullanım Ağı

  Firmalar için kalıcı bir reklam aracı olarak çanta, önlük, elbise ve ayakkabı koruyucu kılıfları olarak geniş bir kullanım ağı vardır.

Canlı Destek
{{ c.message }}
{{ c.created_at|render_date }}

Temsilci yazıyor....

{{ offline_message }}

 web tasarım